Psycholog, Psychoterapeuta Gestalt

Jestem absolwentką pięcioletnich magisterskich studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna. Ukończyłam Szkołę Terapii Gestalt w Warszawie. Obecnie jestem w procesie certyfikacji  Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT.
Doświadczenie zdobyłam między innymi podczas stażu kliniczno-terapeutycznego na Oddziale Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Odbyłam wiele szkoleń i warsztatów dotyczących tematyki pomocy psychologicznej i rozwoju osobistego.
Psychoterapia Gestalt jest rodzajem kontaktu z drugim  człowiekiem, poprzez który zmieniamy siebie, a także doświadczanie świata. Dla mnie to też spotkanie duszy z duszą oraz serca z sercem. Lubię określenie, że człowiek jest „czasownikiem” w ciągłej zmianie i ciągłym ruchu ciała. Wierzę, że autentyczne spotkanie dwóch osób i praca nad poszerzaniem świadomości powoduje pozytywną zmianę w funkcjonowaniu i radzeniu sobie z codziennością. Łatwiej nam też wzrastać, gdy czujemy się zauważeni oraz wysłuchani, nie będąc przy tym oceniani.
Prowadzę terapie indywidualne dorosłych zmagającymi się z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi i depresyjnymi oraz z problemami w relacjach osobistych. Pracuje z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, stanów wyczerpania psychicznego, poczuciu izolacji i samotności, żałoby, Wspieram w rozwoju osobistym, a także pomagam w odnalezieniu własnej tożsamości.
 Moja praca terapeutyczna podlega stałej superwizji.
Close Menu