psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Gestalt

Jestem psychologiem i  posiadam certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy).  Doświadczenie
zdobywałam między innymi w telefonie zaufania dla osób dorosłych w kryzysie
emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia, Areszcie Śledczym na
Grochowie i Centrum Praw Kobiet.
Prowadziłam wiele warsztatów rozwojowych. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w korporacjach. Doświadczenie to pozwala mi jeszcze lepiej zrozumieć osoby borykające się np. ze stresem w pracy,  przeciążeniem obowiązkami czy  wypalone zawodowo. Jeśli task za taskiem pogania, po nocy śni Ci się przepięta na Ciebie Jira/Trello,  a myśl o uruchomieniu Outlooka po weekendzie sprawia, że dostajesz palpitacji serca, to zapraszam, wspólnie znajdziemy sposób, żebyś mógł odetchnąć i w tych targetach nie zgubić siebie i swoich potrzeb. 

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi obniżonego nastroju, zachowań autoagresywnych, nasilonych lęków i borykających się z niską samooceną oraz zbytnim perfekcjonizmem. Pomagam osobom cierpiącym na bóle somatyczne, zaburzenia odżywiania i zaburzenia nastroju.
Cechuje mnie życzliwość i zaciekawienie drugim człowiekiem, a w pracy z klientem szczególnie cenię sobie otwartość , autentyczność i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny.

 

Wspieram osoby mające problemami w relacjach i komunikacji. Prowadzę terapię małżeńską, terapię Par dla osób chcących czerpać więcej satysfakcji ze związku lub borykających się z kryzysem w swojej relacji. 

Natalia Dąbrowska pracuje również przez Skype (dla osób które nie mogą skorzystać z psychoterapii w Warszawie).

Prywatnie jestem mamą i żoną,  a także improwizatorem. Od 11 lat zajmuję się improwizacją teatralną w ramach czego prowadzę warsztaty z grupami młodzieży i dorosłych. Lubię czytać kryminały i z pasją oglądam filmy Marvela.

Close Menu