Psychoterapia osób dorosłych

  • Czas trwania: 50 min
  • Cena: 130-150 PLN

Psychoterapia to spotkania skierowane do osób, które chcą rozwijać swój potencjał jak i tych borykającymi się z problemami natury psychicznej jak: lęki, obniżony nastrój, somatyczne dolegliwości, natrętne myśli, uzależnienia, długotrwałe napięcia w mięśniach(ból karku, pleców), zaburzenia odżywiania, zaburzenia sfery seksualnej(impotencja, brak orgazmu, kłopoty z kobiecością, niepłodność), problemy ze snem, kompulsje(niemożność powstrzymania się np. przed wielokrotnym myciem rąk, sprawdzaniem czy są zamknięte drzwi). Na psychoterapii mogą skorzystać zarówno osoby młode, które przechodzą kryzysy z powodu wchodzenia w dorosłość, wyboru ścieżki zawodowej, trudnościach w znalezieniu partnera jak i dojrzałe kobiety i mężczyźni, którzy doświadczają kryzysu w związku, wypalenia zawodowego, trudności wychowawczych albo syndromu “pustego gniazda” po tym jak dzieci wyprowadzą się z domu. 

Psychoterapia to dobre narzędzie do przyglądania się jak człowiek radzi sobie i poszukiwania zasobów na lepsze funkcjonowanie w tej sytuacji jaka jest. Nie jest to magia, która “uzdrowi” Twoje życie, a raczej nauka, która służy wydobyciu na wierzch tego co dana osoba potrafi i znalezieniu najbardziej efektywnych sposób radzenia sobie z trudnościami w życiu. 

Wielu naszych klientów marzy o przeczytaniu książki, która pomoże im samemu radzić sobie z kłopotem i wiele jest poradników, ale jeśli można osiągnąć zadowalający efekt szybciej przy pomocy specjalisty to czy warto tracić czas szukając odpowiedniego instruktarza? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Na konsultacji omówiony zostanie cel terapii i metody, które najlepiej pomogą Tobie ponownie czerpać radość z życia.

Mariola Stupak Strefa Relacji Psycholog Warszawa
Mariola Stupak
psycholog natalia dabrowska
Natalia Dąbrowska
psycholog Marta Zachert Warszawa centrum
Marta Zachert
Marta Groszyńska Strefa relacji
Marta Groszyńska
Close Menu