Moja relacja z matką – Warsztat dla Kobiet

You are currently viewing Moja relacja z matką – Warsztat dla Kobiet

 

Zapraszamy na warsztat dla kobiet poświęcony relacji z matką.

Kobiety, przecież wszystkie jesteśmy córkami! Córka to najpiękniejszy prezent dla matki. Mama to ktoś, kto potrafi zastąpić wielu, ale ona sama jest nie do zastąpienia!

To zdanie pokazuje jej wielką i bezgraniczną miłość. Ale co tak naprawdę dzieje się w relacji matka-córka, poza tak wyjątkową miłością? Co to znaczy być dla Ciebie córką? Ta relacja potrafi mieścić w sobie wszystkie uczucia, które znamy. W trakcie warsztatu będziemy przyglądać się temu, jakie emocje w nas wzbudza, ale także jak obraz tej pierwotnej relacji, który nosimy w sobie, przekłada się na nasze aktualne życie. Może akurat ten warsztat pomoże Ci odpowiedzieć na pytania, które głęboko nosisz w sobie?
Warsztat będzie prowadzony z użyciem technik psychoterapeutycznych i artystycznych.
Chcemy zapewnić kameralną atmosferę, stąd przewidujemy udział max. 10 uczestniczek.
Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem wiadomości prywatnej, na podany adres e-mail bądź telefonicznie.

Kiedy? 29.06.2019 (sobota), godz. 9:00 – 15:00 (przewidujemy 30-minutową przerwę w połowie warsztatu)

Gdzie? Strefa Relacji Gabinety Psychologiczno-Terapeutyczne, ul. Wilcza 35/41, lok. 29 w Warszawie

Ile to kosztuje? Koszt to 30 zł.

Prowadzący:
Mariola Stupak- psycholog, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Policyjnej Izbie Dziecka, Ośrodku Monar, DPS. Obecnie pracuje jako psycholog i psychoterapeutka osób dorosłych. Po pracy chętnie zamuje się w ceramiką, która daje czas na wyciszenie i wyrażenie emocji.
Marta Groszyńska – psycholog i certyfikowana psychoterapeutka Gestalt. Ukończyła kurs Art coachingu – w swojej pracy wykorzystuje artystyczne środki wyrazu. Prywatnie maluje i tworzy biżuterię. Doświadczenie kliniczne zdobywała podczas stażu w Szpitalu Nowowiejskim w całodobowym oddziale psychiatrycznym. Odbyła staże w Centrum Praw Kobiet oraz Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym w Warszawie. Aktualnie pracuje jako psychoterapeutka i psycholog przedszkolny. Prowadzi bloga poświęconego rozwojowi osobistemu: www.przystanekja.pl.
Kontakt:
Mariola: tel. 502 162 612, strefarelacji @gmail.com
Marta: tel. 510 249 870, marta@przystanekja.pl

Dodaj komentarz