Warsztat dla rodziców „Kiedy Twoje dziecko mówi nie”

You are currently viewing Warsztat dla rodziców „Kiedy Twoje dziecko mówi nie”

„Idź proszę umyć ręce”, „Załóż rękawiczki”, „Posprzątaj proszę zabawki”. Ile razy dziennie prosisz dziecko o wykonanie prostej czynności? A jak często słyszysz w odpowiedzi „Nie!”? Będąc rodzicem często czujemy się bezradni wobec dziecięcej odmowy. Prawo dziecka do mówienia NIE, nie oznacza, że rodzic musi schylać przed nim głowę i podporządkowywać się jego woli. Oznacza jednak, że słowa dzieci, w tym także słowa sprzeciwu, trzeba traktować poważnie, a przede wszystkim, że należy przyznawać im do nich prawo. W czasie warsztatu dowiesz się jak zachęcić dziecko do współpracy bez uciekania się do krzyków i gróźb – to jest możliwe! Porozmawiamy o tym jak reagować gdy słyszymy stanowcze „Nie!”.
Wszystkich rodziców oraz osoby zawodowo związane z dziećmi zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie pt. „Kiedy Twoje dziecko mówi „NIE” -prowadzonym przez Zofię Schacht Petersen (Żuczkowską)- autorkę bestsellerowych książek pt. „Dialog zamiast kar” i „Wychowanie bez klapsa”
Czas: 4 godziny od 10.00 do 14.00 w sobotę 7.kwietnia 2018
Koszt: 150 zł / osoba lub 285 zł / para rodziców
płatne przed zajęciami przelewem
Miejsce: ul. Wilcza 35/41 lok 29 Warszawa
Zapisy: https://goo.gl/forms/DxLd0ic3onlpF5Uz1
733-686-586 lub terapia.firlej@gmail.com
Minimalna liczba uczestników: 7 osób (w przypadku gdy nie zbierze się grupa, spotkanie zostaje odwołane, a wpłacone pieniądze zwrócone).
Maksymalna liczba uczestników : 14 osób.

Dodaj komentarz