Warsztat dla rodziców „Kiedy Twoje dziecko mówi nie”

Warsztat dla rodziców „Kiedy Twoje dziecko mówi nie”

„Idź proszę umyć ręce”, „Załóż rękawiczki”, „Posprzątaj proszę zabawki”. Ile razy dziennie prosisz dziecko o wykonanie prostej czynności? A jak często słyszysz w odpowiedzi „Nie!”? Będąc rodzicem często czujemy się bezradni wobec dziecięcej odmowy. Prawo dziecka do mówienia NIE, nie oznacza, że rodzic musi schylać przed nim głowę i podporządkowywać się jego woli. Oznacza jednak, że słowa dzieci, w tym także słowa sprzeciwu, trzeba traktować poważnie, a przede wszystkim, że należy przyznawać im do nich prawo. W czasie warsztatu dowiesz się jak zachęcić dziecko do współpracy bez uciekania się do krzyków i gróźb – to jest możliwe! Porozmawiamy o tym jak reagować gdy słyszymy stanowcze „Nie!”.
Wszystkich rodziców oraz osoby zawodowo związane z dziećmi zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie pt. „Kiedy Twoje dziecko mówi „NIE” -prowadzonym przez Zofię Schacht Petersen (Żuczkowską)- autorkę bestsellerowych książek pt. „Dialog zamiast kar” i „Wychowanie bez klapsa”
Czas: 4 godziny od 10.00 do 14.00 w sobotę 7.kwietnia 2018
Koszt: 150 zł / osoba lub 285 zł / para rodziców
płatne przed zajęciami przelewem
Miejsce: ul. Wilcza 35/41 lok 29 Warszawa
Zapisy: https://goo.gl/forms/DxLd0ic3onlpF5Uz1
733-686-586 lub terapia.firlej@gmail.com
Minimalna liczba uczestników: 7 osób (w przypadku gdy nie zbierze się grupa, spotkanie zostaje odwołane, a wpłacone pieniądze zwrócone).
Maksymalna liczba uczestników : 14 osób.

Dodaj komentarz

Close Menu